درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محبوبه عطارحمیدی
صفحات جانبی
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
تهران شیمی
اخبار و اطلاعات و تازه های شیمی
سایتهای مرتبط با شیمی و زیر شاخه های آن

 

http://jchemed.chem.wisc.edu/

ژورنال آموزشی شیمی مستقر روی وب JCE یک مجله الکترونیکی با آرشیوی قوی در زمینه آموزش علم شیمی می باشد . در این مجله تازه های علم شیمی ، امکان جستجو در آرشیو ، نرم افزار ، LINK و موارد آموزشی دیگر به چشم می خورد .

 

http://www.chem4kids.com/

این سایت مطالب مربوط به شیمی را برای یادگیری و آموزش از سطوح ابتدائی ارائه می کند . در این سایت اطلاعاتی درمورد مواد ، بیوشیمی ، اتم ها و عناصر در دسترس مراجعه کنندگان به سایت قرار داده شده است .

 

http://www.ch.ic.ac.uk/GIC/

این سایت معرفی کننده یک EBOOK برای رشته شیمی می باشد . در این کتاب مرجع الکترونیکی می توان با استفاده از ابزار جستجو اطلاعات مورد نظری را که در مورد یک مطلب خاص در نظر داریم را دریافت کنیم . این کتاب یکی از مهم ترین مراجع در رشته شیمی محسوب می  شود . GLOBAL INSTRUCTIONAL CHEMISTRY

 

http://www.chemhelper.com/

سایت ORGANIC CHEMISTRY HELP یک سایت کمک آموزشی برای افرادی است که در رشته شیمی به کار و تحصیل مشغول می باشند . در سایت می توان با امکانات جستجوی موجود در این سایت جواب سوالات پیش آمده در زمینه شیمی آلی را به دست آورد . اگر جواب سوال مطرح شده در DATABASE این سایت موجود نباشد می توان با سایت ارتباط برقرار کرده و از متخصصین سایت درخواست کرد تا به سوال پاسخ دهند .

 

http://antoine.frostburg.edu/chem/senese/101/index.shtml

این سایت برای اطلاع رسانی و آموزش علم شیمی به افراد علاقمند و محققان تاسیس شده است . در این سایت امکاناتی از قبیل پاسخ به سوالات مطرح شده ، کتابخانه ، واژه نامه و امکانات جستجو در آرشیو برای مراجعه کنندگان قرار داده شده است .

 

http://www.creative-chemistry.org.uk/

این سایت عنوان نوآور شیمی را به خود اختصاص داده است . در این سایت اطلاعتی درمورد انواع گرایش های علم شیمی موجود می باشد . همچنین در سایت می توان به LINK ، محل گفتگو ، جواب سوالات مطرح شده ، روزنامه و مجلات منتشر شده الکترونیکی  دسترسی داشت . همچنین اطلاعات ارائه شده در این سایت به صورت فایل های PDF می باشد .

 

http://www.teachingplastics.org/

سایت TEACHING PLASTIC یک سایت آموزشی در زمینه علوم شیمی می باشد . در این سایت می توان از امکانات جستجو بهره برد . همچنین در سایت INDEX ، LINK برای سایت ، قسمت جواب به سوالات عمومی و قسمت آموزشی گنجانده شده است.

 

http://www.terrificscience.org/

این سایت آموزشی به یاددهی علم شیمی به افراد مبتدی و مخصوصا بچه ها می پردازد . در سایت می توان انواع سرگرمی های شیمی ، درس های آموزشی ، برنامه های آموزشی موسسه ، کتاب های الکترونیکی و آزمایش های سرگرم کننده را مشاهده کرد .

 

http://www.secondlaw.com/

در این سایت قانون دوم ترمودینامیک و کاربردهای آن در شیمی توضیح داده شده است . همچنین از طریق این سایت می توان به اطلاعاتی در زمینه کتاب های الکترونیکی منتشر شده در اینترنت برای علوم شیمی ، انرژی اکتیواسیون مواد ، قوانین مرفی و جهت های زمانی  دست یافت .

 

http://www.chemplace.com/

سایت THE CHEMISTRY PLACE سایت آموزشی حرفه ای علم شیمی می باشد که در آن می توان  فعالیت ها و دستاوردهای دبیرستان و کالج شیمی این مرکز را مشاهده کرد .

 

http://library.thinkquest.org/3659/

این سایت در صدد است تا یک کتاب مرجع الکترونیکی برای دانشجویان شیمی تاسیس کند . در این سایت می توان به اطلاعات و مقالات بسیاری در زمینه شیمی دست پیدا کرد . اکثر گرایش های درسی شیمی در این سایت آورده شده است و در مورد هر کدام اطلاعات و مقالاتی نیز ارائه شده تا بتواند راهنمای دانشجویان این رشته باشد . با انتخاب موضوع و گرایش مورد نظر ، کاربر می تواند به اطلاعات مورد نظر خویش دست پیدا کند .

 

http://www.liv.ac.uk/ctichem.html

این سایت به عنوان یک انشعاب به سایت های شیمی محسوب می شود . در سایت تعدادی LINK به سایت های معتبر فعال در زمینه علم شیمی قرار داده شده است .

 

http://www.chem1.com/chemed/

در این سایت به یک منبع اطلاعاتی و آموزشی درباره شیمی متصل می شویم . در این سایت اطلاعاتی قدرتمند می توان به منابع زیادی  از جمله : پروژه ها ، مقالات ، آموزش ، متون الکترونیکی ، آموزش مردمی ، تاریخ علم شیمی ، لابراتوارها ، جوایز نوبل ، آزمون های شیمی ، انتشارات و بسیاری موارد دیگر در خصوص این رشته دسترسی داشت .

 

http://www.chemistry.org/portal/a/c/s/1/home.html

در این سایت می توان با استفاده از امکانات قرار داده شده ، عضو شد و از امکانات آن بهره برد . این سایت هر هفته یک مولکول را به عنوان موضوع بحث انتخاب می کند و در مورد آن به ارائه اطلاعات می پردازد . همچنین می توان با استفاده از امکانات جستجوی سایت استفاده کرد و به دنبال مقالات . اطلاعات درباره موضوعات دلخواه گشت . همچنین با استفاده از LINK های قرار داده شده در سایت می توان به منابع گسترده ای در زمینه شیمی دسترسی پیدا کرد .   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات